Wyszukaj dostępne apartamenty

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Kołobrzeg atrakcyjne lokalizacje.

Oferujemy noclegi w różnych dzielnicach Kołobrzegu w wygodnych i komfortowych apartamentach blisko morza lub niedaleko centrum, dzięki czemu mogą Państwo maksymalnie wykorzystać uroki naszego miasta. Dzięki trafionej lokalizacji wypoczynek będzie udany i nie stracą Państwo czasu oraz energii na dojazdy. W okolicy apartamentów mieszczą się liczne sanatoria, restauracje, bary, zabytki, ratusz, muzea i galerie, które warto odwiedzić. Przebywanie blisko centrum to także poczucie bezpieczeństwa oraz łatwość w odnalezieniu interesujących obiektów czy uzyskania informacji na ich temat.

noclegi kołobrzeg

Noclegi Kołobrzeg – dlaczego warto?

Latarnia morska Kołobrzeg

Latarnia Morska i „Psia Plaża”

W Kołobrzegu przy plaży znajdziemy restauracje, bary, kawiarnie, a także atrakcje dla najmłodszych – zjeżdżalnie czy trampoliny. Wybierając się na spacer oprócz plaży do dyspozycji jest również molo oraz promenada, z której bardzo dobrze widać morze. Niedaleko naszych noclegów, w Kołobrzegu znajduje się warta uwagi Latarnia Morska.
KAMERA ONLINE PORT I LATARNIA

Plaże są zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie swoje idealne miejsce do wypoczynku. W okolicach portu plaże tętnią życiem, natomiast te oddalone od centrum, m.in. plaża Podczele w okolicach lotniska w Bagiczu jest spokojna i ustronna. Dla miłośników czworonogów dostępne są wydzielone przestrzenie przy Plaży Zachodniej lub Plaży Podczele wyposażone w woreczki oraz śmietniki, tzw. „Psie Plaże”.

Wyprawy morskie – od zwiedzania po nurkowanie

Jedne z popularniejszych atrakcji Kołobrzegu to rejsy statkiem obok których ciężko przejść obojętnie. Dla pasjonatów pięknych widoków warto udać się w rejs na duńską wyspę Bornholm, aby ujrzeć niesamowite skalne urwiska oraz klify.
Na zwolenników sportów ekstremalnych czeka wyprawa wędkarska lub nurkowa gwarantująca zapierające dech w piersiach podwodne widoki.

wyprawy morskie
Architektura Kołobrzegu bazylika

Atrakcje dla miłośników architektury
Kołobrzeg obfituje w wiele zabytków, które każdy pasjonat powinien zobaczyć. Godny uwagi jest m.in. neogotycki budynek ratusza, bazylika Wniebowzięcia NMP, baszty, umocnienia czy pałac rodziny Brunszwickich.

Noclegi Kołobrzeg Dzielnica Nadmorska – miejsce dla preferujących ciszę i spokój
Idealny nocleg w Kołobrzegu dla osób, które wolą odpocząć od zgiełku ścisłego centrum. Zlokalizowane blisko morza w części uzdrowiskowej ze ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi. W pobliżu dostępne są także sanatoria z zabiegami.

Dzielnica Portowa i Nadmorskie Tarasy – Port
Oba miejsca oferują widok na morze oraz usytuowane są bardzo blisko głównych atrakcji – portu, molo oraz Latarni Morskiej. W pobliżu mogą Państwo udać się na spacer do nadmorskiego parku.

Noclegi Kołobrzeg Rezydencja Portowa
Apartamenty położone w dzielnicy blisko morza oraz centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się promenada spacerowa, a w samym budynku dostępne są gabinety masażu oraz kawiarnia.

Zielone Tarasy
Nowoczesny kompleks usytuowany niedaleko morza. Został przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi, wyposażony także w plac zabaw, małe ogródki, a tuż obok znajduje się park.

Wybierając nasze noclegi w Kołobrzegu, dzięki dobrej lokalizacji mają Państwo nieograniczony dostęp do plaż oraz wszystkich atrakcji ulokowanych w centrum miasta na wyciągnięcie ręki.

ZAPRASZAMY!

Kontakt

Adres:

Biuro Usług Turystycznych „NAVIGATOR” ul. Cicha 6b/2 78-100 Kołobrzeg

Zapraszamy w godzinach

poniedziałek – piatek 9-17 sobota 9 – 13

Telefon/fax:

tel. +48 94 35 111 04

kom: +48 509 57 22 11

kom.+ 48 512 24 97 96

Adres e-mail:

Nr konta:

PL 71124065081111000054138119